Medservice Sztandar
Profesjonalne rozwiązania dla medycyny

MEDSERVICE SZTANDAR, wcześniej jako MEDSERVICE PRO BIS od początku swej działalności stawia duży nacisk na innowacyjność oferowanych produktów i usług. Nasza oferta skierowana jest dla Służby Zdrowia, w związku z czym doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko produkty najwyższej jakości gwarantują prawidłową diagnostykę i bezpieczeństwo stosowania.

Wysoki poziom kadry pracowniczej, ciągle podnoszącej kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i seminariach pozwala na obsługę naszych Klientów na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na rozwój i współpracę.

Działamy wg najwyższych standardów normy ISO 9001:2015 – poznaj naszą Politykę Jakości. Troszczymy się o środowisko naturalne – wszystkie działania opieramy na naszej Polityce Środowiskowej.

W trosce o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów implementujemy przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.